Hizmetlerimiz / Kartuş&Toner Dolumu


Kartuş Dolumu

Kartuş ve Toner dolum işlemi Her marka, model yazıcı için servisimizde gerçekleştirilmektedir. Başlıca Hp, Samsung, Canon, Epson, Oki, Xerox, Panasonic, Lexmark, Kyocera, Minolta, Brother, Ricoh, Casio marka yazıcılar için her türlü servis, ürün sarf malzeme tedarik ve toner, kartuş dolum hizmetini firmamızdan sağlayabilirsiniz.

DURUN SAKIN ATMAYIN! dolum yaptırdıysanız ve istediğiniz verimi alamadıysanız vazgeçmeyin. Henüz bizimle tanışmadınız. Orjinali ile birebir kalitede ve çıktı sayısında azalma olmadan daha uzun ömürlü kartuşlar için bizimle irtibata geçiniz %100 Garantili Dolum hizmetimiz ile daha uzun ömürlü yazıcılar, orjinal kalite de çıktılar ile sarf malzeme israfı, iş ve zaman kaybından kurtulun. Orjinal kalite ve çıktı sayısında hemde çok ekonomik fiyatlara yazıcınızı kullanmaya devam edin. efBir Bilgisayar hizmet kalitesi ile sizde kartuş ve toner dolumlarınızı ekonomik fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz. Yazıcınızdan aldığınız verimi maksimuma çıkarabilirsiniz.

Sağlığınız risk altında olmaz. Bazı firmaların piyasaya sürdüğü kanserojen maddeler içeren 3. sınıf geri dönüşüm ürünleri kullanmıyoruz. Birinci kalite mürekkep ve toner tozlarının kullanıldığı dolum işlemleri garantili olarak yapılmaktadır. Patentli ve onaylı, insan sağlığına zararlı kimyasallar içermeyen dolum ürünleri kullanıyoruz. ef-Bil dolum sistemleri ile yazıcılarınızın ömrü uzar, arıza yapmaz.