Hakkımızda

Bizler, sınır tanımayan genç mühendisleriz. Şirketimiz 2003 yılında efBir Bilgisayar adıyla İbrahim Anlamış tarafından kurulmuştur ve bugüne kadar hiçbir yatırım almamıştır. Gücümüz, bize inanan 2.000 üzerinde müşterimizden gelmektedir. 15 yılı aşkındır sadece bu işi yapıyoruz ve tüm enerjimizi işimize veriyoruz. Kazancımız ile teknoloji takip ediyoruz.

Rize ilinde bilgisayar pazarının lideriyiz, en iyi markalara donanım hizmeti sağlamaktayız. Rizeli'nin gücüne inanıyoruz. Fırsat verildiğinde değer üretebilen gençlerimizi keşfetmek için Karadenize açıldık. Bu topraklardan aldığımız güçle, global rakiplerimizin Rize pazarına girmesini bekliyor ve Silikon Vadisi'nde yerleşerek teknolojiye meydan okuyoruz.

Hayalleri olan genç girişimcilerimiz için ışık olmak istiyoruz. 2019 sonu itibariyle 5 kadrolu çalışanımıza istihdam sağlıyoruz. İş arkadaşlarımızı hayallerinin sınırı olmayan adaylardan seçiyoruz. Eko sistemimizde onlarca serbest yazılımcıya iş imkanı sağlıyor, 2023 hedefleri doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz.

Etkin" satış ve pazarlama stratejileri yanında, Konularında "Yetkin" Teknik Servis personelimizle işletmelere ve kurumlara yazılım ve donanım alanında paket çözümler sunmaktayız.

Firmamız 15 yıldır Network teknolojileri,Server sistemleri ve Tüketim ürünlerinde doğrudan üretici firmalarla birlikte çözüm üreterek çalışma prensibini ilke edinmiştir.

HP, IBM, FUJİTSU SIEMENS, DELL, ASUS, TOSHIBA, CANON, OKI, EPSON, LEXMARK, FORTIGATE, CYBEROAM, RUCKUS, BROTHER, LENOVO, EPSON, ONCAM gibi donanım üreticileri ile birlikte Donanım çözümlerinin yanında MICROSOFT, AUTOCAD, ZWCAD, NETCAD, ADOBE, LINK, TREND MICRO, ESET, KASPERSKY, SENTEZ , PRIMAVERA gibi yazılım üreticileri ile birlikte de yazılım çözümleri sunmaktadır.

Firmamız deneyimli satış, eğitim kadrosu ve güçlü teknik alt yapısıyla, müşterilerine sorunsuz ve anında destek vererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendisine vazife edinmiştir.

Web bölümümüzde Hosting, Domain ve E-ticaret, web sitesi tasarımı ve programlama ile birlikte kurumsal ve kobi müşterilerimize e-mail hizmetleri sunmaktayız. Teknik Servis bölümümüzde Her türlü Notebook, Lcd monitör tamiri , Lazer ve Nokta Vuruşlu Yazıcı Tamiri, Data kurtarma, Yedekleme hizmetleri, Yapısal kablolama ve Kamera güvenlik hizmetleri gibi teknik hizmetlerini rahatlıkla gönül huzuru ile güvenle temin edebilirsiniz.

Biliyoruz ki hayatta en zor kazanılan ve en kolay kaybedilen şeylerden biri güvendir. Bunun için efBir Bilgisayar olarak sizlerin güvenini sarsmamak için kendimizi geliştirip sürekli yenilemekteyiz. Çünkü biliyoruz ki “Başarılar, destek alınan noktanın sağlamlığına bağlıdır. ”

Zamanın ve güvenin ne kadar önemli olduğunu bilen seçkin Kurumlar , Kobiler ve son kullanıcı müşterilerimiz ; " Sizleri de en kısa zamanda aramıza bekliyoruz.